• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 30619 7819E Заострените Ролери Имајќи 95*160*47mm

ZOKOL имајќи 30619 7819E Заострените Ролери Имајќи 95*160*47mm

 
DEN 2895.36
DEN 2200.00

Износ
Во продавницата.За производот

Капацитет На Моторот:
30619
Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
30619
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
95*160*47mm

Слични предлози