• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL RN219M имајќи RN219 М 502219EH ролери Цилиндрични имајќи 95*151.5*32-милиметри

ZOKOL RN219M имајќи RN219 М 502219EH ролери Цилиндрични имајќи 95*151.5*32-милиметри

 
DEN 1192.32
DEN 906.00

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
RN219M
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
RN219M
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Ролери цилиндрични имајќи
Големина:
95*151.5*32mm

Слични предлози