• Одличната цена
  • Ново
5pcs/многу Мали Носат 6001ZZ Топката Имајќи Mayitr Заштитените Длабоко Ритам Радијална Лежишта 12mm * 28mm * 8мм за Електрични Мотори Тркала

5pcs/многу Мали Носат 6001ZZ Топката Имајќи Mayitr Заштитените Длабоко Ритам Радијална Лежишта 12mm * 28mm * 8мм за Електрични Мотори Тркала

 
DEN 168.00
DEN 118.00

Износ
Во продавницата.


HW0001030
Спецификација :
Бренд нови
Тип : 6001 Z
Внатрешен дијаметар : прибл.12mm
Надворешниот дијаметар : прибл.28mm
Ширина : прибл.8мм
Карактеристики затворени со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација.
Мали се носат, долг животен век.
Висока прецизност и сигурност.
Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и сл.
Пакет се вклучени :
5pcs x 6001 ZZ Топката Имајќи
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Капацитет На Моторот:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
6001ZZ Топката Имајќи
Површина Грубост:
Ра 0.4
Структура:
Длабоко Ритам Лежишта

Слични предлози