• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи SCS20UU Лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 50mm

ZOKOL имајќи SCS20UU Лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 50mm

 
DEN 213.12
DEN 162.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
SCS20UU Лизгачот
Капацитет На Моторот:
Должина 50mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
линеарно движење имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Спецификации:
Должина 50mm

Слични предлози