• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 30305 7305E Заострените Ролери Имајќи 25*62*18.5 мм

ZOKOL имајќи 30305 7305E Заострените Ролери Имајќи 25*62*18.5 мм

 
DEN 129.60
DEN 98.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
30305
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
30305
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
25*62*18.5mm

Слични предлози