• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи SBR30UU.Отворите лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 70mm

ZOKOL имајќи SBR30UU.Отворите лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 70mm

 
DEN 528.00
DEN 401.00

Износ
Во продавницата.За производот

Капацитет На Моторот:
Должина 70mm
Број На Модел На:
SBR30UU.Отворете лизгач за зум
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
линеарно движење имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Спецификации:
Должина 70mm

Слични предлози