• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи SCS16UU Лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 44mm

ZOKOL имајќи SCS16UU Лизгачот Линеарно движење имајќи Должина 44mm

 
DEN 221.28
DEN 168.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
SCS16UU Лизгачот
Капацитет На Моторот:
Должина 44mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
линеарно движење имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Спецификации:
Должина 44mm

Слични предлози