• Одличната цена
  • Ново
Трепките 3D Mink Трепките Премин Mink Трепките Рачно Изработени Природни Шминка на Очите Трепките Сјајот Круг кутија за Пакување 1 Пар A04

Трепките 3D Mink Трепките Премин Mink Трепките Рачно Изработени Природни Шминка на Очите Трепките Сјајот Круг кутија за Пакување 1 Пар A04

 
DEN 239.04
DEN 144.00

Износ
Во продавницата.


Опис на производот Карактеристики : -Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом-Volumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава. -Може да се отстрани со око шминка смена. -Едноставен за користење и удобен за носење. -Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно. Пакување : 1 Пар со Сребрен Сјај Круг Кутија за Пакување


За производот

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LEHUAMAO
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
3D Mink
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Лажни Eyelash A04
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп

Слични предлози