• Одличната цена
  • Ново
Brainbow 1pc Црна Веѓа Tweezer Трепки Продолжетоци Pinzette Двојно Eyelid Налепница Апликација Очи, Коса Отстранување Алатка се Направи До

Brainbow 1pc Црна Веѓа Tweezer Трепки Продолжетоци Pinzette Двојно Eyelid Налепница Апликација Очи, Коса Отстранување Алатка се Направи До

 
DEN 201.60
DEN 95.00

Износ
Во продавницата.


Brainbow 1pc Црна Веѓа Tweezer Трепки Продолжетоци Pinzette Двојно Eyelid Налепница Апликација Очи, Коса Отстранување Алатка Сочинуваат Предмет Тип : Отстранување на Влакна Алатки Точка Име : Веѓа Tweezer,Веѓа Клип Боја : Црна Материјал : Нерѓосувачки Челик се Користи For1 : Веѓа Отстранување на Влакна. Користете For2 : Лажни Трепки Продолжетоци Употреба For3 : Двоен Eyelid Налепница Апликација Функција 1 : анти-статички;Карактеристика 2 : Супер Тесни ;Функција 3 : Остар Совети за Пакување, Вклучувајќи : 1pc на Веѓа Tweezer Пакување Начин : Brainbow Кутија
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-14 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ФАКТУРА и чување на информации, ако сакате да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со пишување на вашата следење на број : www.17track.net/en Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Значи, вашата цел не ќе биде завршена. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Дали постојат било какви ДОПОЛНИТЕЛНИ Внимание додека шопинг? Ве молиме НЕ кликнете на botton на "Потврдете ја Нарачката Доби" ако не добие пакет во рака ,или ќе изгуби производ и пари. Pease НЕ се отвори спорот во рамките на 60days бидејќи вие не се добие производ,или спор ќе биде неуспешен ,а вие може да изгубите производ и пари. ☺ Убаво Подароци за 5 Ѕвезди Повратни информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди повратни информации со добар коментар и убаво купувачот се покаже ,победи brainbow УБАВО ПОДАРОЦИ за вашето следно купување. Pease НЕ оставајте 1 Ѕвезда 2 Ѕвезда повратни информации без да бара помош ,Brainbow секогаш чувајте 24 часа на линија услуга за Brainbow секој клиент,и се надевам дека сите би можеле да имаат добар шопинг искуство тука.


За производот

Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Бренд Име:
Brainbow
Големина:
length is 9.5cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Лицето Tools-BFT112
Тип На Објект:
Очите Шминка Алатки
Точка име :
Веѓа Tweezer
се користи за 1:
веѓа отстранување на влакна
се користи за 2:
Двојно Eyelid Налепница Апликација
Се користи за 3:
Трепки Продолжетоци
боја:
Црна
функција 1:
Анти-Статички
Карактеристика 2:
Супер Тесни
Начин на пакување:
Brainbow Кутија
Пакување Количина :
1pc Очи Tweezer

Слични предлози