• Одличната цена
  • Ново
Топ продажба Шминка Mink Трепките 3D Mink Крстот Лажни Трепки мулти-слој Трепките Природни & Лесни Крилести Mink Трепките KL-18T

Топ продажба Шминка Mink Трепките 3D Mink Крстот Лажни Трепки мулти-слој Трепките Природни & Лесни Крилести Mink Трепките KL-18T

 
DEN 325.44
DEN 189.00

Износ
Во продавницата.


.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни Трепки
Продавница во кина :


За производот

Должина:
11mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
Normal nize
Број На Модел На:
kl-18T
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
1 парови
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Боја:
Црна

Слични предлози