• Одличната цена
  • Ново
Зголеми цвет Злато Метал cutting умира DIY Албум Хартија Картичка Образец Создателот Матрицата Декорација занает scrapbooking јасно метал марки

Зголеми цвет Злато Метал cutting умира DIY Албум Хартија Картичка Образец Создателот Матрицата Декорација занает scrapbooking јасно метал марки

 
DEN 186.72

Износ
Во продавницата.


Зголеми цвет Злато Метал cutting умира DIY Албум Хартија Картичка Образец Создателот Матрицата Декорација занает scrapbooking јасно метал марки
Количина : 1pc/многу
Материјал : метал Челик
Боја : злато како Големина на слика(aprrox) : злато како слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради рачни мерења - Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик - Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе - да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини OEM услуга прифатливо.
Превозот : Ние ќе брод во точка(а) во рок од 7 работни дена по плаќање.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. Ако не ја добиете вашата стока по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе асистент можете да го реши проблемот. Напомена : За Кина Пост Воздух Mail Тоа обично се 10-60 работни дена да пристигне(и Превозот во Бразил трае околу 30 до 90 дена). За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Тоа обично трае 14-90 работни дена да пристигнат. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран. Политика на враќање : се Враќа прифатени во рок од 15 Дена по парцела пристигнување. Повратни информации : Ако на производи и услуги од нас се задоволни, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!. Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас. Кога ќе стапка на превозот дел , ве молиме да ги меѓународен бизнис во предвид. Имаме за цел на за да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе бидеме среќни да асистент вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на тебе како порано што е можно, меѓутоа, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да ви одговори веднаш. Ве молиме да дадете 24 деловни часа за нас да се направи одговори,ви благодариме за разбирањето.


За производот

Број На Модел На:
умира сечење
Бренд Име:
SweetyCraft
Име на производ:
Цвет troqueles scrapbooking
Производот употреба:
Хартија, Занает Scrapbooking албум deocor
Место на Потекло:
произведено во Кина
Име:
Маска scrapbooking

Слични предлози