• Одличната цена
  • Ново
KSCRAFT се Развива Doily прикривање на Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

KSCRAFT се Развива Doily прикривање на Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

 
DEN 210.72
DEN 194.00

Износ
Во продавницата.

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 10.7*cm 10.7
Материјал : метал
Пакување : 1pc/многу
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес.


За производот

Бренд Име:
KSCRAFT
Број На Модел На:
17061501
Големина:
10.7*10.7cm
Пакување:
1pc/многу

Слични предлози