• Одличната цена
  • Ново
Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки

Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки

 
DEN 1200.00
DEN 900.00

Износ
Во продавницата.


Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Накит Наоѓање Шарм Додатоци Ѓердан Pendant
Боја : Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела,Yelow, Портокал
Материјали : Stainess +CZ
Погоден за лица, танц сала, ноќен клуб,birthday (роденден), КТВ
Количина : 10pcs/многу
Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки
Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки
Топ Мода 10pcs/многу петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Снабдувањето со Обетки


За производот

боја:
Мулти, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PTL3016*10
Блескав Време:
20 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Earring

Слични предлози