• Одличната цена
  • Ново
1g Holographic Шеќер во Прав Помине Сјајот во Прав Сенди Лето Помине Уметност Пигмент Нокти Совети Декорација 12 Бои

1g Holographic Шеќер во Прав Помине Сјајот во Прав Сенди Лето Помине Уметност Пигмент Нокти Совети Декорација 12 Бои

 
DEN 47.52
DEN 41.00

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Количина : 1 Кутија
Капацитет : Прибл. 1g
Боја : Како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1g/кутија Сјајот во Прав
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите
Печат со јасни topcoat
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.


За производот

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1 кутија
Број На Модел На:
40311
Материјал:
Holographic Шеќер Сјајот На Ноктите
НЕТО-WT.:
Прибл. 1g
боја:
12 Боја На Располагање
Тип:
Ноктите Шеќер Во Прав

Слични предлози