• Одличната цена
  • Ново
2017 Лето Самовила се Sequin Везови домот jumpsuit romper Транспарентен исклучување рамо playsuit жените v вратот Плажа Партија комбинезони

2017 Лето Самовила се Sequin Везови домот jumpsuit romper Транспарентен исклучување рамо playsuit жените v вратот Плажа Партија комбинезони

 
DEN 1161.12
DEN 929.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Памук,Spandex
Боја : Како на сликата
Големина : S,M,L,XL
S Биста 84-86cm, Половината 63-66cm, Колковите 88-91cm.
М Биста 88-91cm, Половината 68-71cm, Колковите 84-86cm.
L Биста 93-96cm, Половината 73-76cm, Колковите 99-101cm.
XL Биста 101-106cm, Половината 81-86cm, Колковите 106-109cm.
Има 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере.


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Тип:
Playsuits
Број На Модел На:
sequin jumpsuit
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Стил:
Секси
Бренд Име:
BKLD
a:
плус големина jumpsuits и rompers за жени
c:
тенок едно парче jumpsuit
d:
monos vaqueros mujer
e:
телото femme manche longue
f:
barboteuse femme
g:
sequin jumpsuit шорцеви
h:
jumpsuit bodycon
i:
sequin jumpsuit жени
j:
секси sequin jumpsuit
Име:
monos largos де mujer 2017

Слични предлози