• Одличната цена
  • Ново
Vlinder 2018 Бебето Девојки Rompers Новороденче Ѕвездите На Облаците Печати Копчето Џеб Ракави Jumpsuit Младата Пижами Памучни Сит Долго

Vlinder 2018 Бебето Девојки Rompers Новороденче Ѕвездите На Облаците Печати Копчето Џеб Ракави Jumpsuit Младата Пижами Памучни Сит Долго

 
DEN 811.20
DEN 568.00

Износ
Во продавницата.


Облека
стандард
Големина
Се препорачува
висина
препорачуваме тежина
Биста/2
Должина
Sleeve
Должина
Рамо до
crotch
cm
Инч
cm
инч
Kg
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
0-3М
59
23.23
56-62
22.05-24.41
4.5-6
25
9.84
52
20.47
21
8.27
37
14.57
3-6 M
66
25.98
62-68
24.41-26.77
6-8
26
10.24
56
22.05
23
9.01
40
15.75
6-9 M
73
28.74
68-74
26.77-29.13
8-9.5
28
11.02
62
24.41
25
9.84
42
16.54
9-12М
80
31.50
74-80
29.13-31.50
9.5-11
29
11.42
68
26.77
29
11.42
46
18.11
12-18 МИЛИОНИ
85
33.46
80-86
31.50-33.86
11-13
30
11.81
72
28.35
30
11.81
50
19.69
18-24 M
90
35.43
86-92
33.86-36.22
13-14
31
12.20
75
29.53
31
12.20
51
20.08


За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Материјал Состав:
100%памук
Бренд Име:
Vlinder
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Слични предлози