• Одличната цена
  • Ново
2 Секунди Дрво се Справи со се Врти Риболов Прачка 1.98 м 2.1 2.4 m m Моќ:ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Прачки Vara Де Pesca Peche Стап FishingTackle

2 Секунди Дрво се Справи со се Врти Риболов Прачка 1.98 м 2.1 2.4 m m Моќ:ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Прачки Vara Де Pesca Peche Стап FishingTackle

 
DEN 5546.40
DEN 3050.00

Износ
Во продавницата.


2 Секунди Дрво се Справи со се Врти Риболов Прачка 1.98 м 2.1 2.4 m m Моќ : ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Прачки Vara Де Pesca Peche Стап Fishing Tackle Карактеристики :
1.Целиот спектар на увезените "G") тип на дрво корени и коренот.
2.Секој root текстура не е иста како еден и само што направи вашиот пол.
3.сите марка, дизајн користење на топла сребро дизајн.
4.Јапонски увозот на FUJI ротација +1 K напредна мрежа декоративна ткаенина +CNC исклучителна метални делови обработка
5. прецизната изработка, со висока светлина алуминиум устата прстен запечатување.
6. на прачка тело површината мелење, не сликарство, да го задржуваат оригиналниот вкус, максимално задржување на оригиналниот пол продолжување сила и цврстина.
7.домот боја, исклучителна колокација, направете ја вашата род, една и единствена.
8.задебелување на сомот торба, шиење кеси на врвот на гума стандарден дизајн, и ги нагласуваат оценки и намери.
9.Акција : Брзо
Modelc
Должина
Линија Тежина
Lure Weight
Род Тежина
Совет Кол
(mm)
Задник Кол
(mm)
СМ-S662 M
1.98 m
6-14lb
6-24g
139g
1.98
8.8
СМ-S702 ML
2.10 м
4-12lb
4-18g
155g
1.82
9.11
СМ-S702 M
2.10 м
6-14lb
6-24g
156g
1.98
9.16
СМ-S702 MH
2.10 м
8-18lb
8-28g
156g
2.25
9.21
СМ-S802 M
2.40 м
6-14lb
6-24g
172g
1.98
10.47 Пакетот Вклучува :
1 x Риболов Прачка
1 x Род Заштита Торба


За производот

Тврдост:
Тешко
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Број На Модел На:
БАРААТ МЕСЕЧИНАТА
Бренд Име:
SMART
категорија:
Намамат Род
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
1,98 mm~2.25 mm
Број На Модел На:
СМ-662/702/802
вкупна должина:
1.98 m,2.1 m,2.4 m
Тежина:
139g-172g
Дел:
2
моќност:
ML/M/МЗ
боја:
Црна (како на сликата покажува)
Тип:
врти риболов прачка
акција:
брзо
ОЕМ:
Yes

Слични предлози