• Одличната цена
  • Ново
РИБА КРАЛОТ 1 Пакет 10PCS/Многу 0#- 6# Риболов Вртливата Со Крстот Заклучување Snap Риба Кука Намамат Конектор Терминал Риболов Справи

РИБА КРАЛОТ 1 Пакет 10PCS/Многу 0- 6 Риболов Вртливата Со Крстот Заклучување Snap Риба Кука Намамат Конектор Терминал Риболов Справи

 
DEN 59.52
DEN 50.00

Износ
Во продавницата.За производот

категорија:
Намамат Додатоци
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Океански Брод Риболов,Резервоар Базен,Езеро,Океан Плажа Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
L-020

Слични предлози