• Одличната цена
  • Ново
Тешко VIB Намамат 24g 84mm Тешко Мамка Swimbait Crankbait Jerkbait Iscas Artificiais Став Pesca VIB Риболов Намамат

Тешко VIB Намамат 24g 84mm Тешко Мамка Swimbait Crankbait Jerkbait Iscas Artificiais Став Pesca VIB Риболов Намамат

 
DEN 297.12
DEN 190.00

Износ
Во продавницата.

Тешко VIB Намамат 24g 84mm Тешко Мамка Swimbait Crankbait Jerkbait Iscas Artificiais Став Pesca VIB Риболов Намамат


За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Број На Модел На:
AFM11
Име на производ:
Тешко VIB Намамат
Должина:
84mm
Тежина:
24g
Количина:
1pcs
боја:
Жолта Леопард/Злато Зелена/Светло Сина/Темно Зелена/Место Зелена/Леопард Gre

Слични предлози