• Одличната цена
  • Ново
100pcs/еез Minnow Wobblers Minnow 9cm 8.2 g Лебди Вештачки Мамки за Риболов Тешко ги Намамат Swimbait Риболов на Пастрмка Мами Crankbait

100pcs/еез Minnow Wobblers Minnow 9cm 8.2 g Лебди Вештачки Мамки за Риболов Тешко ги Намамат Swimbait Риболов на Пастрмка Мами Crankbait

 
DEN 2880.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
MI051
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Бренд Име:
HENGJIA

Слични предлози