• Одличната цена
  • Ново
WDAIREN 4.5 cm 7g Врвот вода Пливаат зима Риболов Намамат Чудак Wobbler Вештачки Крап Летаат Риболов Тешко Мамка pesca се Справи со МД-424

WDAIREN 4.5 cm 7g Врвот вода Пливаат зима Риболов Намамат Чудак Wobbler Вештачки Крап Летаат Риболов Тешко Мамка pesca се Справи со МД-424

 
DEN 60.48
DEN 44.00

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
44 1 PCS Ласерски Полека Тоне Minnow Риболов Намамат 5 CM 8 G Wobbler Вештачки 8 Боја Летаат Риболов Тешко Мамка Крап Crankbait ФА-215 WDAIREN 4.5 cm 7g Врвот вода Пливаат зима Риболов Намамат Чудак Wobbler Вештачки Крап Летаат Риболов Тешко Мамка pesca се Справи со МД-424 Спецификации : Бренд : WDAIREN Мамка Тип : Мини Чудак Намамат Намамат Тежина : 7g-0.246 оз Намамат Должина : 45mm-1.77 во Куки : 6# Јапонија BBK Кука Очи : 3 D Риба очи Прстени : Рамни прстени Бои : 8 различни бои Пакет Листа : 1 * Риболов Намамат
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
МД-424
категорија:
Намамат
Бренд Име:
WDAIREN
Мамка Тип:
Мини Чудак Намамат
намамат тежина:
7g-0.246 оз
Намамат Должина:
45mm-1.77 во
Куките:
6# Јапонија BBK Кука
Очи:
3D риба очи
Прстени:
Станот прстени
Бои:
8 различни бои
Пакет Листа:
1 * Риболов Намамат

Слични предлози