• Одличната цена
  • Ново
Риболов 25 Парчиња Мека Мамка 10 Парчиња Убодни Главата Lurer Комплет Една Опашка Кадрава Црв Копачка Вештачки Мами

Риболов 25 Парчиња Мека Мамка 10 Парчиња Убодни Главата Lurer Комплет Една Опашка Кадрава Црв Копачка Вештачки Мами

 
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


ЗАБЕЛЕШКА : Боја и Мека Мамка Форма ќе ја испрати по Случаен
Шарени Еден Опашки 25 Парчиња со Големина од 3,5 см и 5.5 cm Тип 2
Убодни Глава 10 Парчиња Големина 1.7 g и 3.5 g


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
категорија:
мамка за полнење
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Мека Мамка За Полнење Убодни Глава

Слични предлози