• Одличната цена
  • Ново
1Pc 15.2 cm Прозрачна Риболов Справи со Кука Detacher Земе Отстранување Алатка Смена Extractor Пад на превозот

1Pc 15.2 cm Прозрачна Риболов Справи со Кука Detacher Земе Отстранување Алатка Смена Extractor Пад на превозот

 
DEN 47.04
DEN 39.00

Износ
Во продавницата.

P. S. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.
100% Сосема нов и висок квалитет
Име : Електронски Кука Detacher Отстранување
материјал : пластика
Должина : 15.2 cm
Боја : како што е прикажано
Пакување : 1 * Кука Detacher Отстранување
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Па само да не контактирате!


За производот

Бренд Име:
JETTING
Тип:
Одвојување Уред

Слични предлози