• Одличната цена
  • Ново
24*40cm Hot Fix Strass Кристал амбуланта корегирање Стакло Rhinestones Трим Мрежа Кристал Плоскости Applique За Облека

24*40cm Hot Fix Strass Кристал амбуланта корегирање Стакло Rhinestones Трим Мрежа Кристал Плоскости Applique За Облека

 
DEN 689.28
DEN 558.00

Износ
Во продавницата.


ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС
Производи : Облека, Монистра, Големина : 24*40cm Количина : 1 PCS ( 24*40cm во една ролна во една боја ) Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. УПОТРЕБА : може да се направи како слика на производи


За производот

Големина:
24 X 40cm
Број на Компјутери:
1pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
strass на coudre
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
OMZHIMO
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
станот назад камења:
Yes

Слични предлози