• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот 7x15mm 9x18mm Коњ око Кристал тока,balck sliver база Стакло се шие на лабава rhinestones,diy/прибор за Облека

Бесплатен превозот 7x15mm 9x18mm Коњ око Кристал тока,balck sliver база Стакло се шие на лабава rhinestones,diy/прибор за Облека

 
DEN 232.80
DEN 165.00

Износ
Во продавницата.


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Црн коњ око форма да се Шие на rhinestones
Големина : 7x15mm 9x18mm
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Sliver дното Повеќе Боја Купи Линк
Glod дното Повеќе Боја Купи Линк


За производот

боја:
7x15mm 10pcs, 7x15mm 20pcs, 9x18mm 10pcs, 9x18mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
SKMY02
Големина:
7x15mm 9x18mm
Материјал:
Стакло
Обликот:
коњ око форма
боја:
Црна
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
Техника:
да се шие на
Дното Боја:
sliver база
Пакување квалитет:
10pcs/20pcs

Слични предлози