• Одличната цена
  • Ново
1 Тркала Шарени Помине Уметност Rhinestones на доградба на Акрилни Нокти Декорација 4 големини За УВ Гел Iphone и лаптоп Нокти DIY Убавина

1 Тркала Шарени Помине Уметност Rhinestones на доградба на Акрилни Нокти Декорација 4 големини За УВ Гел Iphone и лаптоп Нокти DIY Убавина

 
DEN 42.72
DEN 41.00

Износ
Во продавницата.


13864 1 Тркала Шарени Помине Уметност Rhinestones на доградба на Акрилни Нокти Декорација 4 големини За УВ Гел Iphone и лаптоп DIY Капка Превозот Бренд Нови Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн. Погоден За Професионални или Домашна Употреба. Карактеристики : Материјал : Акрилик Кристал Боја : Црна / Бела/ Розова Облик : Рамен Грб Половина Круг Големина : 2mm / 3мм / 4mm / 5мм Тркала Дијаметар : околу 6cm Нето Тежина : 13g Пакетот вклучува : 1 x Воланот на Ноктите Уметност Декорација Црна / Бела / Розова Сјај Кристал


За производот

Бренд Име:
YKS
Број На Модел На:
Помине Уметност Rhinestones
Големина:
2mm / 3mm / 4mm / 5mm
Количина:
1 Тркала
Тежина:
13g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Акрилик Кристал
Пакетот вклучува:
1 x Воланот на Ноктите Уметност Декорација Црна/Бела/Розова Сјај Кристал
функција 1:
Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн.
Карактеристика 2:
Погоден За Професионални или Домашна Употреба.
боја:
Црна / Бела/ Розова
Обликот:
Станот Назад Половина Круг
Тркала Дијаметар:
околу 6cm

Слични предлози