• Одличната цена
  • Ново
5pcs TC421 WiFi време програмабилни led контролер RGB dimmer rgb осветлување тајмер, DC12~24V текст, 5 канали,max 5*4А -

5pcs TC421 WiFi време програмабилни led контролер RGB dimmer rgb осветлување тајмер, DC12~24V текст, 5 канали,max 5*4А -

 
DEN 9072.00
DEN 8618.00

Износ
Во продавницата.

Опис на производот : Не е соодветен компјутер во Wi Fi TC421 програмабилни време контролер да се направи оптоварување излезна менуваат со текот на времето, клиентот може да го прилагодите распоред на чекање тие сакаат преку горниот КОМПЈУТЕР или СТАН клиентот. Потоа преку USB порт или wifi да ја преземете бара распоред на контролер.Горниот КОМПЈУТЕР и Мобилен телефон СТАН на клиентот во прилог на функцијата на уредување распоред на владата ,тоа исто така може да се постави време за контролорот, бидејќи на синхрони часовник функција на горниот домаќин .Ако корисникот сакате да го видите распоредот на владата ефект по уредување , тие може да се користи брзо сеење функција на горниот . Бидејќи не постои избришете функција на горниот домаќин ,па режим на приказ на име простор ќе дојде во празна додека ти го изврши бришење .Овој контролер може да се контролира load на led промена ефект не повеќе од пет канали .И тоа може да се користи во случај на растенијата светла, светло кутија рекламирање, на сцената, дома декорација, итн. Технички параметри : Работна температура : -20-60degree напон : DC12~24 V Статични потрошувачка на енергија : Нето тежина : 200g Бруто тежина : 360g Надворешна димензија : 150 MM*78.5 ММ*26 MM Пакување големина : 185 MM*180 MM*54.8 MM Излез : 5 канали Максимална излезна струја : 20 A Пакет, вклучувајќи : (не вклучуваат боја кутии) 1 XLED време контролорот 1 X прирачник за Корисникот 1 X USB жица


За производот

боја:
ТЦ 421
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,CCC
Max. Оптоварување На Моќ:
480
Применливи Светла:
RGB LED Ленти
Број На Модел На:
ТЦ 421
Гаранција:
1
Карактеристики:
Wifi Програмабилни време led контролер
Напон:
12-24V
Далечински Растојание:
5
Режим На Конекција:
заеднички анодна

Слични предлози