• Одличната цена
  • Ново
Кинески стил стојат јака Гроздобер Ракави Жените вест Лабава Секојдневен Плоча тока памук, лен Waistcoat Дише лен вест

Кинески стил стојат јака Гроздобер Ракави Жените вест Лабава Секојдневен Плоча тока памук, лен Waistcoat Дише лен вест

 
DEN 1231.20
DEN 702.00

Износ
Во продавницата.

Кинески стил стојат јака Гроздобер Ракави Жените вест Лабава Секојдневен Плоча тока памук, лен Waistcoat Дише лен вест вистински фото
Кинески стил гроздобер дизајн симпатична кошула
Материјал : памук + лен, тенка ткаенина, за лето
Боја : бела, розова, сина, светло сина
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина Една големина 60 36 98 - -
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
За фотографија
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. И ние нема да сноси никаква одговорност за било каква загуба, бидејќи на таков изговор. ви благодариме за вашето добро да се разбере.
-
За нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи,градежен материјал,хардвер,мебел и така натаму.Ние сме исто така купување агент за многу години.Ние извоз на многу производи преку море пратката и airshipment на нашите клиенти.
Ние'повторно во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за цел во рамките на достапни акции е во 3-5day s ,време на Испорака за цел, без достапни акции е 10days .
1. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
2. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
3. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации. погоре е за повикување само
-
По продажба на услуги
Сериозна ветување на По -Продажба на услуги, како што следува,и ние се responsbility за стоката што се продава.
1).Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2). 100% износ може да се врати за стоката 's не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.
3). Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
4). Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка.


За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Број На Модел На:
ya-0043
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Batik
Стил:
Повик
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Жените
боја:
морнарица светло сина бела роза
без ракави маици:
Плоча тока блузи
стојат јака:
кинески стил
лен вест:
лен памук Waistcoat

Слични предлози