• Одличната цена
  • Ново
1001110XKZ65A Мотор лево суспензија тело собранието за кинескиот Ѕид HAVAL H6

1001110XKZ65A Мотор лево суспензија тело собранието за кинескиот Ѕид HAVAL H6

 
DEN 748.80

Износ
Во продавницата.


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Објектот Тип на Мотор лево суспензија тело собрание
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 1001110 XKZ65 A
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, може да се даде 5 ѕвезди проценка, вашиот евалуација ќе ни даде полн со енергија!


За производот

Бренд Име:
KLORY
Профил Агол:
1
Специјални Функции:
1
Теренот Линија Локација:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Појас За Висина:
1
Ширината На Забниот Корен:
1
Материјал Тип:
1
Опрема Висина:
1
Отпорност На Топлина:
1
Тип:
1
Линеарна Брзина:
1
пропусниот опсег:
1
Тој Корен Радиус:
1
Совет На Забот:
1
Текстурата на материјалот:
1
кориснички:
1
Теренот:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Другиот Дел Број:
1

Слични предлози