• Одличната цена
  • Ново
3407210-D01 серво волан пумпа појас tensioner тркала собранието за кинескиот ѕид срни

3407210-D01 серво волан пумпа појас tensioner тркала собранието за кинескиот ѕид срни

 
DEN 192.00

Износ
Во продавницата.


Објектот спецификите
Објектот Вид серво волан пумпа појас tensioner тркала собрание
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА КИНЕСКИОТ ЅИД
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 3407210-D01
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.


За производот

Бренд Име:
KLORY
Профил Агол:
1
Специјални Функции:
1
Теренот Линија Локација:
1
Тој Корен Радиус:
10
Појас За Висина:
1
Ширината На Забниот Корен:
1
Другиот Дел Број:
3407210-D01
кориснички:
no
Опрема Висина:
12
Отпорност На Топлина:
10
Тип:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Линеарна Брзина:
1
пропусниот опсег:
1
Совет На Забот:
1
Текстурата на материјалот:
1
Теренот:
1
Материјал Тип:
Гума
Производителот Дел Број:
3407210-D01
Осветленост Дел Број:
3407210-D01

Слични предлози