• Одличната цена
  • Ново
Симпатична Мачка Печати Ранец за Тинејџер Училиште торба Унисекс корејски Rucksack Девојка Торба Училишниот ранец 4 Поставување

Симпатична Мачка Печати Ранец за Тинејџер Училиште торба Унисекс корејски Rucksack Девојка Торба Училишниот ранец 4 Поставување

 
DEN 1020.96
DEN 715.00

Износ
Во продавницата.


''"


За производот

Бренд Име:
Mendlor
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Appliques
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
Schoolbag Унисекс
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Тип На Објект:
Ранци
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
29cm x 40cm x 15cm (11.42in x 15.75in x 5.91in)

Слични предлози