• Одличната цена
  • Ново
RUIL 2017 Висок капацитет Ранец Мажи за Патување Трајни Schoolbag Лаптоп Голем Капацитет Компјутер Торба

RUIL 2017 Висок капацитет Ранец Мажи за Патување Трајни Schoolbag Лаптоп Голем Капацитет Компјутер Торба

 
DEN 4692.48
DEN 2393.00

Износ
Во продавницата.

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ, додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга,exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка. Сакате да има среќен шопинг тука. Тежина : 1.0 KG Отворање : Патент Материјали : Најлон Бои : Црна Димензии : 70x43x22 cm (Прибл) Употреба : Лице, Работа, Купување, Датира, Спорт, Патување, Секојдневен Капацитет : 1 shockproof џеб, 1 главен џеб, 2 патент џеб ,1 Мрежа џеб, Кошарка џеб


За производот

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Чевли Џеб,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Европски и Американски Стил
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Техника:
Жакард
Бренд Име:
Ruil
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
NT002
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Капацитет:
20-35 Литарски
Декорација:
Заклучување
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Ранец големина:
70x43x22cm
торба Пол:
жени/мажи
Примена:
Торба ранец ,Мажите Ранец

Слични предлози