• Одличната цена
  • Ново
Мажите Ранец Animal Моделот на Двојно Торба Силен Тигар И Лав-ткаеше Ранец се Применуваат На Училиште Recreations

Мажите Ранец Animal Моделот на Двојно Торба Силен Тигар И Лав-ткаеше Ранец се Применуваат На Училиште Recreations

 
DEN 1653.60
DEN 893.00

Износ
Во продавницата.


1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 3. Овој оглас е за една торба само, мобилен телефон и други додатоци (ако има) не се вклучени. Пред да се испрати секоја торба, ние внимателно разгледани. Поради долгото време на транспорт, многу неизвесност во транзит. Кога ќе примите торба, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Пред вас дајте ни повратни информации.


За производот

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Рок
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Број На Модел На:
ST413
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Маскирна
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
RUIPAI
Дожд Маска:
Yes
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Appliques
боја:
Црна,сива,шарени
Големина:
43 * 30 * 13 cm
Стил:
Ранец деца,жени торба,ранци за тинејџерки
Функција:
симпатична,мода,superiorOrder
Тип:
Трговијата на мало, минимална цел, се меша цел и голема цел
квалитет:
Висок квалитет
Внатрешната Структура:
скриен патент џеб
Карактеристики:
Дише, намалување на товарот, носат
Пол:
Унисекс
Тежина:
0.35 kg

Слични предлози