• Одличната цена
  • Ново
Нови 2017 чиста боја водоотпорен најлон торба Бонбони боја crossbody торба за жени Повеќе патенти практични слободно торба -rx211

Нови 2017 чиста боја водоотпорен најлон торба Бонбони боја crossbody торба за жени Повеќе патенти практични слободно торба -rx211

 
DEN 720.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обликот:
Hobos
Број На Модел На:
rx211
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Бренд Име:
MEIYULINGXIN

Слични предлози