• Одличната цена
  • Ново
BARHEE Жените Ткаат Торба Мали Секојдневен Крстот Тело Кеси Ретро Tote Чанта Бренд Дизајн Дами Гласник Торба Pleated СТП

BARHEE Жените Ткаат Торба Мали Секојдневен Крстот Тело Кеси Ретро Tote Чанта Бренд Дизајн Дами Гласник Торба Pleated СТП

 
DEN 1512.96
DEN 863.00

Износ
Во продавницата.


BARHEE Жените Ткаат Торба Мали Секојдневен Крстот Тело Кеси Ретро Tote Чанта Бренд Дизајн Дами Гласник Торба Pleated СТП Кожа Големина 28x15x8cm Материјал стп Кожа Возраст Одговара за 18-45 женски Повод Дневно/Датум/Клуб

Ознаки на пакет
Shpping ИНФОРМАЦИИ
Ако не го добиете вашиот пакет во времето, ве молиме контактирајте го нашиот сервис работник. Ние ќе ви помогне да дознаам ова прашање, и да се осигурате дека ќе ја добиете пакетот што е можно поскоро.


За производот

Големина:
28x15x8cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Baguette
Број На Модел На:
JU01-06
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Pleated
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Декорација:
Ruched,Ниту Еден
Бренд Име:
Barhee
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна

Слични предлози