• Одличната цена
  • Ново
Северна Европа Домот Луксузен Метална Рамка со Бисери 6inch/4inch Фото Рамка Дома Декорација 1pc/многу

Северна Европа Домот Луксузен Метална Рамка со Бисери 6inch/4inch Фото Рамка Дома Декорација 1pc/многу

 
DEN 1384.80

Износ
Во продавницата.


Објектот Северна Европа Домот Луксузен Метална Рамка со Бисери 6inch/4inch Фото Рамка Дома Декорација 1pc/многу Големина 4inch, 6inch Материјал Алуминиум Боја Бела бисери Пакување, 1pc/многу Спецификација Добар квалитет материјал Карактеристики & Апликации се Стави вашиот слика во рамка за домашна декорација, дома декорација


За производот

боја:
4 ИНЧИ, 6 ИНЧИ
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
LTPF015
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ЛА БОГАТСТВО
со слика картичка:
Yes
Материјал:
Легура
Објектот:
луксузен метална рамка со бисери фото рамка
Големина:
4inch, 6inch
боја:
Бели Бисери
Употреба:
Моден Фото рамка
Материјал:
легури на метал

Слични предлози