• Одличната цена
  • Ново
Бренд Помине Clipper Нокти Пети Ноктите Машина Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Акрилик Гел Лажни Нокти Совет Машина Алатка

Бренд Помине Clipper Нокти Пети Ноктите Машина Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Акрилик Гел Лажни Нокти Совет Машина Алатка

 
DEN 95.52
DEN 91.00

Износ
Во продавницата.


Бренд Помине Clipper Нокти Пети Ноктите Машина Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Акрилик Гел Лажни Нокти Совет Машина Алатка
Ова е Помине Уметност УВ Акрилик Лажни Нокти Clipper за Работ Машина Совети.
Професионални Помине за Работ Машина за на доградба на Акрилни Лажни Нокти, Вештачки Нокти, Природни
Ноктите.
за Остри за работ да се намали на ноктите во пожелно должина & стилови, како што се, добро се намали,
директно-за еџ, круг за еџ, итн.
Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење.
Издржливи пролет која може да се користи за долго време.
Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба.
Материјал : Нерѓосувачки челик
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Производ големина : 135 x 70 x 15 mm
Производ тежина : 56g
Пакет тежина : 65g
Боја : Розова + Сребро.


За производот

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Број На Модел На:
пети ноктите clipper
Примена:
Пети,Прст
Големина:
Toe And Nail Clipper
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози