• Одличната цена
  • Ново
Мажите Спорт Работи Панталони Велосипедизам Фитнес Атлетик Фудбал Фудбал Обука Панталони Еластичност Legging џогирање Салата Панталони

Мажите Спорт Работи Панталони Велосипедизам Фитнес Атлетик Фудбал Фудбал Обука Панталони Еластичност Legging џогирање Салата Панталони

 
DEN 1286.40
DEN 1222.00

Износ
Во продавницата.



За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Број На Модел На:
PBK-111
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Jocelyn Katrina

Слични предлози