• Одличната цена
  • Ново
AONIJIE Мажи Жени Најлон 10L Отворено Спортски Торби за Пешачење Ранец Вест Маратон Работи Велосипедизам Ранец, Торба

AONIJIE Мажи Жени Најлон 10L Отворено Спортски Торби за Пешачење Ранец Вест Маратон Работи Велосипедизам Ранец, Торба

 
DEN 2909.76
DEN 1891.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики На Производот :
1. Mesh дизајн, дише и топлина-генерирање.
2. Нови мулти-оддел за дизајн, за да се исполнат долги трчање и крос-кантри трчање потреби.
3. Високо еластична обврзувачки јаже да го зголеми капацитет на носивост, може да се користи за извршување на качување стап.
4. Висок квалитет тока и патент, цврсти и издржливи.
5. Високо квалитетен материјал, водоотпорен и носат-отпорни, добра еластичност.
Производ Параметри :
1. Ткаенини : Најлон
2. Капацитет : 10 L
3. Големина : околу 40 * 28cm / 15.75*11.02 во
Карактеристики Дизајн : Трска фиксна прстен, рефлексивни лента, од страна на џеб (може да се стави 5.5" мобилен телефон), еластична мозок, 1.5 L вода торба џеб, назад складирање џеб, слама фиксна тока, чување на документи џеб, водоотпорен пилула џеб, шише за вода џеб итн
Погоден : Патување, велосипедизам, пешачење, кампување, риболов и сл
Пакет листата :
1 XBags
1 X2 L Вода торба (Изборен)
2 X350 MLl шише за вода (Изборен)

Бесплатен дар sweatband 1 Pcs
13631 Работи Торба


За производот

Апликацијата Позиција:
Назад
Бренд Име:
AONIJIE
Број На Модел На:
904
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон
Големина:
XL

Слични предлози