• Одличната цена
  • Ново
Мини AC напон 220V 3W Потопна Пумпа за Вода Аквариум Фонтана Воздух Риба Резервоарот Езерцето Пумпа за Вода ЕУ Plug 220v/НИ Plug 110v Mayitr

Мини AC напон 220V 3W Потопна Пумпа за Вода Аквариум Фонтана Воздух Риба Резервоарот Езерцето Пумпа за Вода ЕУ Plug 220v/НИ Plug 110v Mayitr

 
DEN 233.28
DEN 163.00

Износ
Во продавницата.


HG0014161
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : Пластика
Димензии ( прибл.) : 3.3 cm x 2.6 cm x 3.7 cm (L x W x H)
Кабел Должина(приближно) : 140cm
Штекер Дијаметар(приближно) : 8mm
Моќност : 3 W
Hmax : 40cm
Проток : Max.200 L/H
Влезен Напон : AC напон 220 V/AC 110 V
Приклучок : ЕУ Plug/Приклучете НИ се
Фреквенција : 50 Hz
Целосно подводни моторот
Екстремно тивка работа
Проток е прилагодлив со knob пред пумпа
Со 2 вшмукување чаши на дното и да се користи во вода само
Долготрајни носат доказ керамички окно
Потопна пумпа за вода за аквариум, фонтана, рибник, итн
Пакет Се Вклучени :
1* Пумпа за Вода (со штекер)
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник measu rement.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
Број На Модел На:
Риба Резервоарот Пумпа За Вода,Мини Пумпа За Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
Mayitr
моќност:
3W
Гориво:
AC НАПОН 220V/AC 110V
Теорија:
Пумпа За Вода
Примена:
риба резервоарот пумпа за вода

Слични предлози