• Одличната цена
  • Ново
Природни Сонцето Цвет Форма Кварцен Кристал Druzy Прстени Со Златен Прилагодувања за Жените MY1182

Природни Сонцето Цвет Форма Кварцен Кристал Druzy Прстени Со Златен Прилагодувања за Жените MY1182

 
DEN 2351.52
DEN 2234.00

Износ
Во продавницата.


Природни Сонцето Цвет Форма Кварцен Кристал Druzy Прстени
Се меша бојата 10 прстени/многу
Камен Големина Приближно 25mm
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MY1182
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
12mm,20mm
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
MARUCOL
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар

Слични предлози