• Одличната цена
  • Ново
JEXXI 1pc Прилагодливи Животинско Симпатична Мачка Прстен трговија на Големо Девојки 925 Sterling Silver Партија Прстен Свадба Накит за Жените Бесплатен Превозот

JEXXI 1pc Прилагодливи Животинско Симпатична Мачка Прстен трговија на Големо Девојки 925 Sterling Silver Партија Прстен Свадба Накит за Жените Бесплатен Превозот

 
DEN 140.64
DEN 93.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Големина : Прилагодлив Количина : Едно Парче
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Ви благодарам многу.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!


За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
XJZ056
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Никој
Функција:
накит
Компатибилност:
Никој

Слични предлози