• Одличната цена
  • Ново
925 Сребрен Мода Прстен Природни Зелена Жолта Камен Чиста S925 Фунта Солидна Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива Големина

925 Сребрен Мода Прстен Природни Зелена Жолта Камен Чиста S925 Фунта Солидна Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива Големина

 
DEN 938.88
DEN 657.00

Износ
Во продавницата.


Делови на другите :
Производи Покаже :
Материјал : Вистински сребро 925 +природни жолта зелена ахат
она што е во пратката : 1 парче на прстен.


За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Бренд Име:
FNJ
Повод:
Партија
Број На Модел На:
100% 925 Фунта Сребрен Прстен
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
18mm*15mm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тежина:
about 5.9g
Големина на прстенот:
за 18mm*12mm
Големина на камен:
за 18mm*15mm
забелешка:
ве молиме оставете малку грешки
ѕвони 1:
прстен жени
прстен 2:
прстен мажите сребро 925 чиста
прстен 3:
925 сребрен прстен жени
прстен 4:
прстени за жени
прстен 5:
Прстени
прстен 6:
жените прстени 2017

Слични предлози