• Одличната цена
  • Ново
INALIS Романтично Срце Облик Злато Нерѓосувачки Челик Прстени Симпатична Едноставна Свадба Мода Накит за Жена Девојка Подарок

INALIS Романтично Срце Облик Злато Нерѓосувачки Челик Прстени Симпатична Едноставна Свадба Мода Накит за Жена Девојка Подарок

 
DEN 134.88
DEN 103.00

Износ
Во продавницата.

>


За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози