• Одличната цена
  • Ново
10pcs 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Синџир Фабрика Прстен за Мажи Мода за Мажи Накит Партија Накит за Подарок J030

10pcs 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Синџир Фабрика Прстен за Мажи Мода за Мажи Накит Партија Накит за Подарок J030

 
DEN 547.68
DEN 384.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : сосема нов Тип : Mens моден Синџир Прстени Фабрика прстен Големина : 17-21 покажува#,внатрешен дијаметар : 17mm-21mm НИ големина : 6.5# 7.75# 9# 10.25# 11.5# Ширина : 8m дебелина : 2mm Количина : 10pc S Материјал : не ' Рѓосувачки челик. Боја : сребро со злато синџир Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Топла Продажба Врвот 316 L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Голема 11mm Кубни Циркони Сателитски Камен Жените Mens Ангажман Свадба Прстен A369 US$ 4.95 /парче
Нови Пристигнување Гарантира 100% Малајски Жад Камења Овална Гроздобер Ретро Сребрени Прстени за Женска Mens Ден на Мајката Подарок A544 US$ 4.95 /парче
Топла Продажба Гарантира Вистинска Нови 18k Злато 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ангажман Свадба Мажите Прстен трговија на Големо Накит Многу A059 US$ 7.98 /парче
Freeshipping Гарантира Вистинска Нови 18k Злато 316 L не ' Рѓосувачки Челик, 8ММ Ангажман Свадба Мажите Прстен трговија на Големо Накит Многу A060 US$ 7.98 /парче
Freeshipping 3pcs Гроздобер Антички Сребрен Срцето Природни Malachite Камен Обетки Хривнија Ѓердан Жените Ретро Накит Поставите A1081 US$ 16.98 /многу
парчиња / многу
Шарм 5rows Целосна CZ Злато Јасно Црна Шарени Еластичен Хривнија Накит за Жените Ангажман Свадба Булчински Партија Накит A333 US$ 5.98 /парче
Жените Гроздобер Накит Поставите 3pcs Антички Сребрен Стр Природна Тиркизна Rhinestones Цвет Ѓердан Обетки Хривнија 1 Set A741 US$ 20.81 /многу
парчиња / многу
3pcs Антички Сребрен Стр Природна Тиркизна Rhinestones Срцето Ѓердан Обетки Хривнија Алка Жените Гроздобер Накит Поставите 1 Set A740 US$ 20.81 /многу
парчиња / многу
ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Враќање во рок од 14 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.


За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
J030
Бренд Име:
Doreenfifi
Материјал:
Нерѓосувачки челик,Синџир
боја:
злато со сребро.
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Кинески големина:
17 18 19 20 21#
Пол:
Жените,Адвокатско
Тип:
Синџир Прстени
Стил:
Фабрика Прстени
Ширина:
8мм
TICKNESS:
2mm
НИ Големина:
6.5# 7.75# 9# 10.25# 11.5#

Слични предлози