• Одличната цена
  • Ново
12 Групи/Многу Панк Антички Злато Сребрена Боја Прст Прстени за Жените Геометриски Кристал Кафеав Камен Зглоб Прстен Бохемски Накит

12 Групи/Многу Панк Антички Злато Сребрена Боја Прст Прстени за Жените Геометриски Кристал Кафеав Камен Зглоб Прстен Бохемски Накит

 
DEN 1207.20
DEN 857.00

Износ
Во продавницата.


12 Групи/Многу Панк Антички Злато Сребрена Боја Прст Прстени за Жените Геометриски Кристал Кафеав Камен Зглоб Прстен Бохемски Накит
1 Сет


За производот

Метална боја:
Злато Браун, Сребро Кафена, Сина, Сребрена, меша
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Број На Модел На:
908
Функција:
Декорација
Површината Ширина:
17.7 mm
боја:
Злато Браун Сребро Браун Сина, Сребрена
Стил:
Класичен и Романтичен Трендовски Гроздобер
Пол:
Жена Девојка Дами Унисекс Мажи, Момчиња, Девојки, Љубовници
Подарок за:
Мајка Девојка Сопруга Пријатели Сестри
Occassion:
Нова Година Валентин Партија, Свадба, Роденден, Годишнина

Слични предлози