• Одличната цена
  • Ново
Моден Gem Камен Прстени Shellhard Boho Кристал Шупливи Цвет Midi Зглоб Прстен Поставите Femme Bijoux Шарм Накит 9/10/11/12pcs

Моден Gem Камен Прстени Shellhard Boho Кристал Шупливи Цвет Midi Зглоб Прстен Поставите Femme Bijoux Шарм Накит 9/10/11/12pcs

 
DEN 95.04
DEN 62.00

Износ
Во продавницата.


C-JA0000117
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиумски
2 Бои за избор : Злато, Сребро.
Количина : 9/10/11/12pcs
Елегантен дизајн и многу убава
Добар избор за подарок или декорација
Пакет се вклучени :
9/10/11/12pcs x Прстени
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Метална боја:
Злато, Сребро.
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Shellhard
Стил:
Панк
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
жените прстен сет
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Други

Слични предлози