• Одличната цена
  • Ново
Голем Попуст ELPLP33 V13H010L33 Replacment Проектор Крушка Светилка За PowerLite Дома 20 / MovieMate25 / MovieMate30S / S3

Голем Попуст ELPLP33 V13H010L33 Replacment Проектор Крушка Светилка За PowerLite Дома 20 / MovieMate25 / MovieMate30S / S3

 
DEN 1056.00

Износ
Во продавницата.


Опис :
1.Дел No : ELPLP33/V13 H010 L33
2. Тип : Компатибилни Светилка со Домување
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На ELPLP33 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
Проектот за модернизација на образованието-S3/S3 L проектот за модернизација на образованието-TW20/TW20 H проектот за модернизација на образованието-TWD1/TWD3 ДОМА 20 MOVIEMATE 25 MOVIEMATE 30 ГОДИНИ POWERLITE S3 TWD1/TWD2
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!


За производот

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
ELPLP33 / V13H010L33
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
Проектот за модернизација на образованието-S3/S3L проектот за модернизација на образованието-TW20/TW20H проектот за модернизација на образованието-TWD1/TWD3 ДОМА 20 MOVIEMATE 25
Состојба:
100% НОВИ Светилка Со Домување
Гаранција:
180 Дена Гаранција

Слични предлози