• Одличната цена
  • Ново
Бренд Нови Оригинални Проектор Светилка NP24LP NSHA330W за PE401HG PE401H

Бренд Нови Оригинални Проектор Светилка NP24LP NSHA330W за PE401HG PE401H

 
DEN 8160.00
DEN 7752.00

Износ
Во продавницата.

Бренд Нови Оригинални Проектор Светилка NP24 LP NSHA330 W за PE401 HG PE401 H
Број На Модел :
NP24 LP
Сијалица Тип :
NSHA330 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
N E C PE401 HG PE401 H
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција.
Повеќе слики за вашиот референца
Гаранција :
6 месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција. Други Додатоци
Други Проектор Додатоци :
Далечински управувач, Светилка Баласт, Леќа, LCD Панел, DMD Чип, Проектор Фан, Боја на тркала
1.Оригиналниот светилка модул(НП)
2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4.Далечински Контроли за сите брендови.
5.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.
6.Снабдување Способност : 5000 pc/месец
7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
Пакување & Испорака Ние секогаш користете картонска кутија со пена за пакување на стоки.
Превозот термини :
Компанијата Информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да работат со нас.


За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
NP24LP
Светилка модел:
NP24LP
Тип На Сијалица:
NSHA330W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
За:
PE401HG PE401H
Пакување:
Картонска кутија со пена

Слични предлози