• Одличната цена
  • Ново
ELPLP33 V13H010L33Hot Продажба на Сосема Нов Проектор Голи Светилка со станбен За Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образование

ELPLP33 V13H010L33Hot Продажба на Сосема Нов Проектор Голи Светилка со станбен За Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образование

 
DEN 1075.20

Износ
Во продавницата.


Замена светилка ELPLP33 со висок квалитет компатибилен сијалица.
Замена светилка вклучуваат :
- H igh квалитет компатибилен Проектор Сијалица
- Вати : 200 W
- Цел живот : 2500 H
- Овој производ има се тестирани и потврдени подолу за проектор : Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образованието S3 L / проектот за модернизација на образованието TWD3 / Moviemate 25 / Moviemate 30 ГОДИНИ / Moviemate 30 ГОДИНИ Плус
На компатибилен сијалица, направена од страна на сијалицата производителот за да се задоволат спецификации и барања за Epson проектор
Нудиме висок квалитет по прифатлива цена, овие компатибилен светилки се идеална замена за замена на оригиналните светилка
Гаранција
Т тој ELPLP33 замена светилки се целосно опфатени во рамките на нашите 180-ден гаранција, која штити од било неисправни производи.
Ние сме посветени да нудат лесен и безбеден Проектор Сијалица купување искуство, кои ги носи мир на умот да сите наши клиенти.


За производот

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
ELPLP33
Компатибилен со:
Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образованието S3L / проектот за модернизација на образованието TWD3 / Moviemate 25 / Moviemate 30 ГОДИНИ / Mo
Дел Број:
ELPLP33
Тип:
Проектор голи светилка со домување
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Вати:
200W

Слични предлози